RENAULT, VOLVO, FORD,  SCANIA, DAF, MERCEDES BENZ, DODGE, BMC,   HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır ve Kamyonlarınızın 7/24 Mobil ekibimizle motor, elektrik ve mekanik bakım – onarımını yapıyoruz.

Tır veya Kamyonunuzun marka ya da modeli ne olursa olsun, bu araçları bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Boran Otomotiv Tır ve Kamyon servisinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak profesyonel ekibimizce yapılır.

Aracınız, yaşı ilerledikçe daha fazla bakım gerektirebilir. Son derece uygun fiyatlarla sunulan yedek parçalar ile tamir ve bakım hizmetleri sayesinde, Her marka TIR VE KAMYONLARIN yaşı ve markası ne olursa olsun, bu maliyetleri kontrol altında tutmanıza, sizin  aracınızın ihtiyaçlarını karşılayan en iyi çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri

Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi

Belirlenen bakım için net fiyatOpsiyonel Yardımcı Fren Intarder

Size en uygun zamanda araç teslimatı

Fatura ve yapılan bakım işlemleri

Boran Otomotiv Yol Yardım olarak bizlere 0532 559 96 21 – 0352 326 44 26 nolu iletişim numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda Boran Otomotiv Yol Yardımı sizlerin hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarınızın onarımına ihtiyaç duyduğunuzda, 1 saat içerisinde size ulaşıyor ve önce araç başında arızayı çözmeye çalışıyoruz. Böylece arızalı aracınız mümkün olan en kısa süre içerisinde, tekrar yola çıkabilir hale getirmek için uğraşıyoruz.

Araç başında yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetleri veya aracınızın servise alınıp arızasının giderilmesi konularında sizinleyiz. İletişim numaralarımızı aradığınızda uzmanlarımız her zaman yardıma hazır. Gerekli durumlarda ise en yakın acil servis aracımız size yönlendirilir. Daha sonra ise acil servis merkezimizde, arızalı aracınızın onarımı ve bakımı yapılarak, tekrar sağlam şekilde trafiğe çıkması sağlanır.

Call Now ButtonHemen Ara: 0532 559 96 21
× Bize Yazın