RENAULT, VOLVO, FORD,  SCANIA, DAF, MERCEDES BENZ, DODGE, BMC,   HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır ve Kamyonlarınızın 7/24 Mobil ekibimizle motor, elektrik ve mekanik bakım – onarımını yapıyoruz.

Boran Otomotiv Yol Yardım olarak bizlere 0532 559 96 21 – 0352 326 44 26 nolu iletişim numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda Boran Otomotiv Yol Yardımı sizlerin hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarınızın onarımına ihtiyaç duyduğunuzda, 1 saat içerisinde size ulaşıyor ve önce araç başında arızayı çözmeye çalışıyoruz. Böylece arızalı aracınız mümkün olan en kısa süre içerisinde, tekrar yola çıkabilir hale getirmek için uğraşıyoruz.

Araç başında yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetleri veya aracınızın servise alınıp arızasının giderilmesi konularında sizinleyiz. İletişim numaralarımızı aradığınızda uzmanlarımız her zaman yardıma hazır. Gerekli durumlarda ise en yakın acil servis aracımız size yönlendirilir. Daha sonra ise acil servis merkezimizde, arızalı aracınızın onarımı ve bakımı yapılarak, tekrar sağlam şekilde trafiğe çıkması sağlanır.

Call Now ButtonHemen Ara: 0532 559 96 21
× Bize Yazın